Systemy audio/video

Jak sama nazwa wskazuje systemy audiowizualne działają na dwa ludzkie zmysły – zmysł słuchu i wzroku.

 

Najważniejszy jest dźwięk

Nie sposób sobie wyobrazić nowoczesnej sali wykładowej czy konferencyjnej bez systemu nagłośnienia. O ile wykładowcy może nie byc dobrze widac to kluczową kwestią jest by było go dobrze słychać. Na taki więc obraz rzeczy mają bezpośredni wpływ systemy audio, w których doborze pomagamy, projektujemy, wdrażamy, instalujemy a później utrzymujemy i serwisujemy nie tylko w okresie gwarancji, ale też i po niej. Proponujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania renomowanych firm działających na rynku od lat, ale równiez szukamy nowych i czasami bardzo nietypowych rozwiązań, które mają spełnić oczekiwania naszych klientów w zakresie WOW. Dbamy o nagłośnienie na stadionach, podczas koncertów czy prelekcji na uczelnianych aulach. Instalowane przez nas rozwiązania dystrybuowane są w oparciu o klasyczne rozwiązania A/V ale również za pomocą technologii IP co jest bardzo dobrze postrzegane przez służby IT naszych klientów.

A obraz robi robotę

O ile bez dźwięku jest mocno utrudniona komunikacja tak obraz zdecydowanie ją uatrakcyjnia i czyni bardziej zrozumiałą. Dlatego też wykorzystując nośniki obrazu takie jak monitory, projektory z ekranami czy wręcz ekrany LED dajemy naszym klientom mozliwość prowadzenia ciekawej prelekcji czy też prezentowania skutecznej reklamy. Nośniki obrazu jednak to nie wszystko, gdyż nie bez znaczenia jest sposób ich dystrybucji czy produkcji ciekawego kontentu lub podanie go w interesującej, nietypowej formie. Wyposażamy zatem studia do produkcji wideo, profesjonalne ekipy filmowe czy też domowych youtuberów zapewniając im w przystępnej cenie wysoką jakość produkcji.

Wszystko to trzeba ze sobą jakoś zgrać

Tym zajmują się przede wszystkim systemy sterowania. Dzięki nim dajemy możliwość zwykłemu zjadaczowi chleba za pomocą prostego interfejsu (czy to klawiatury naściennej czy monitora dotykowego, tabletu)  decydowania o sposobie działania nawet bardzo zaawansowanych i skomplikowanych technologii. Łączymy również ze sobą inne media jak na przykład oświetlenie czy żaluzje, które oprogramowujemy w systemie sterowania umożliwiając użytkownikowi wykonywania nawet bardzo zaawansowanych scen za pomocą jednego kliknięcia.

PRZYKŁADOWE WDROŻENIA