Expander – na rynku nieprzerwanie od 2001 roku.

Oferujemy szereg działań w zakresie projektowania, instalacji, serwisu: okablowania strukturalnego, systemów bezprzewodowych, urządzeń płatniczych, instalacji alarmowych, systemów monitoringu, sieci teleinformatycznych, rozwiązań audio-video czy systemów pożarowych. Współpraca z nami jest doskonałą formą zapewnienia każdej firmie stabilności działania i gwarancji jakości świadczonych usług. Jesteśmy ekspertami od projektów rozproszonych, gdzie klient zleca dużą ilość zadań do wykonania w krótkim czasie na terenie całego kraju.

Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, gdzie partnerskie relacje dostawca – klient są kluczowe dla przetrwania firmy. Dlatego od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy najtrudniejsze projekty w branży IT.

W 2019 roku nastąpiło przekształcenie istniejącej od 2001 roku firmy Expander w spółkę o nazwie Expander Integrator IT sp. z o.o., która to spółka przejęła 100% klientów, realizacji i doświadczenia po swojej poprzedniczce.

Niemożliwe jest DLA NAS możliwe!

Bierzemy udział w projektach skomplikowanych a wręcz na pierwszy rzut oka niemożliwych do wykonania.

  • – 11 i pół tysiąca urządzeń zainstalowanych w niespełna 2 miesiące – możliwe?
  • – 350 sklepów sieci retailowej zmigrowanych co do urządzeń fiskalnych w niespełna 18 godzin – możliwe?
  • – wymiana i rekonfiguracja infrastruktury sprzedażowej i sieciowej w 300 sklepach w Polsce w cyklu nocnym – możliwe?
  • – prowadzenie projektów niskoprądowych i serwisowych na stadionach po obu stronach krakowskich Błoń w tym samym czasie – możliwe?
  • – ujarzmienie krakowskiego Szkieletora w temacie SSP, detekcji CO/LPG, okablowania i montaży – możliwe?
  • – 2000 dyskontów spożywczych, 2000 monitorów, 2000 instalacji elektrycznych a to wszystko w 2000 godzin – możliwe?

 

Dysponujemy wykształconą i dynamiczną kadrą specjalistów w każdej dziedzinie naszej działalności. Dzięki temu na rynku postrzegani jesteśmy jako solidny partner, często polecany i rekomendowany. Nasi inżynierowie dysponują stosownymi certyfikatami umożliwiającymi profesjonalne projektowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i technologii. Jesteśmy partnerami znanych na rynku firm m.in.: Polycom, Draytek, Teltonika, LEONI, Datwyler, BOSH, Honeywell, Roger, Hikvision, Dahua, NEC, Samsung, LG, IIYAMA, POLON ALFA, Shure, Siemens, TM Technologie i innych

Nasze certyfikaty

W ciągu wielu lat funkcjonowania i rozwoju firmy uzyskaliśmy szereg certyfikatów dających nam kompetencje do wykonywania wdrozeń na najwyższym poziomie.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami i dystrybutorami, których rozwiązania to technologiczna czołówka światowa

Nasze referencje

Posiadamy szereg referencji od firm i instytucji, z którymi mieliśmy przyjemność do tej pory pracować.

Wspieramy

Expander od wielu lat prowadzi również działalność pozabiznesową. Wspiera i promuje różnego rodzaju inicjatywy społeczne w tym sport, kulturę, edukację i wychowanie młodzieży.

Znajdź nas na mapie google


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami